May 2017

JUST DO IT.

21. may 2017 at 9:56 | アージェンタム |  ANIME, GAMES & ETC.
Běh je láska. To víte, není nic lepšího než se potit jako prase a hledat dech, kterej je někdě kilometr za váma, nejspíš deset metru za místem odkud jste vyběhli. A to, že si druhej den nedojdete ani na záchod? To už je jenom bonus.

Vážně netuším, kdo z nás má ty blbý nápady (odkazuju na 2k16 challenge jíst 3měsíce zdravě), ale s nellourem jsme si řekly, že začneme běhat. Tak jsme jedný větrný af krásný středy vyběhly a ze 70% chůze a 30% běhu a 99% slovníkem složenýho ze slova doprdele jsme dokončily 3,44km. Druhý den pak následovalo neskutečně bolestivé chození na záchod (u mě až ob druhý den, pro jistotu) a váš sen o tom, že uběhnete 5km se zdá dosažitelný jen díky podepsané smlouvě na rozcestí. s ďáblem, kdybyste měli pochybnosti

Ne, teď doopravdy, tak hrozný to není, právěže naopak, je to žůžo labůžo. Pokud nejste těžkej smoker (což já nejsem) nebo nevypálíte rychlost světla/1h (to už trochu jsem), plíce za sebou prostě vláčet nebudete a po takový dobrý půl hodince zažijete eufórii plnou motýlku a úsměvů a jedu z postřikovačů na pole, když budete mít štěstí a budete se těšit na to, až budete moc vyběhnout znova, protože jste pro sebe něco udělaly, tělo vás příjemně táhne a od vašeho minulýho prvního běhu jste z 70% běžely a z 30% umíraly na smích kvůli vaší bae a taky jste uběhly víc za kratší čas.

Souhlasím, že asi nejtěžší je začít. V tu chvíli to chce motivaci a já se přiznám, že kdybych měla jít sama, tak to budu odkládat někam na rok 2045, kde budu běhat pomocí VR v deštných pralesech. A taky bože, viděli jste všechny ty boty na běhání? Můžu zaručit, že jakmile si je koupíte, nebudete se moc dočkat toho, až budete moc vyběhnout. A za odměnu novou bundu na běhání? No jistě. A to že možná zhubnete? To nikoho nezajímá, k večeři následuje dortík!! Za odměnu, víte jak.

Samozřejmě si dělám srandu, jediný co potřebujete jsou boty a ten kámoš. A nohy. A pevnou vůli.


pokud se zde nachází nějaký tvor, co taky používá NRC, napište nick, budeme friendíci <3